Sevilay ERPOLAT

KADROMUZ

Sevilay ERPOLAT

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi ile Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji mezunu olan Sevilay ERPOLAT, 1987 İzmir doğumludur. Yüksek lisansını, aynı üniversitenin Biyoloji Öğretmenliği bölümünde tamamladıktan sonra, uzmanlık alanı olan Biyoloji branşında çalışmalar yapmıştır. İlerleyen yıllarda, sahip olduğu teknik bilgi birikimi ile farklı bir sektöre geçiş yaparak, finans dünyasındaki profesyonel iş ilişkileri üzerine deneyimlerini artırmıştır.

2012 yılında kariyerine kişisel gelişim alanında devam etme kararı alan Sevilay ERPOLAT; NLP, Enneagram, girişimcilik, hafıza teknikleri, hızlı okuma, iletişim, diksiyon ve işitme engelliler için tercümanlık alanlarında yoğun bir çalışma ve sertifikasyon sürecine girmiştir.

Bu süreçte, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı-Avrupa Birliği Proje Hazırlama Kurumu, Milli Eğitim Bakanlığı ve KOSGEB ile ortak projeler yürütmüş ve mezun olduğu üniversite ile bağını koparmayıp, Pedagojik Formasyon sertifikasını da almıştır. Aynı zamanda C sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İlkyardım eğitmenidir.

Çok yönlü ve sosyal bir kişilik sahibi ve eğitmen olan Sevilay ERPOLAT, hızlı okuma ve hafıza teknikleri üzerine iki adet kitap yazmış olup, iş dünyasına ve üniversite öğrencilerine yönelik eğitim ve seminerler düzenlemeye devam etmektedir.